ارائه راه‌کار برای تولید محتوای آموزشی مبتنی بر واقعیت مجازی و افزوده در سار بهار 1403

وبینارآنلاین سار بهار 1403 روز ‌سه‌شنبه 22 خرداد 1403 با میزبانی موزه ملی علوم و فناوری ایران با موضوع اختصاصی «هوش مصنوعی» و ارائه راه‌کار برای تولید محتوای آموزشی مبتنی بر واقعیت مجازی و افزوده برای دروس دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، نهمین سخنرانی‌ سار با عنوان سار بهار و با موضوع اصلی «هوش مصنوعی»، روز روز ‌سه‌شنبه 22 خرداد 1403 از ساعت ۱۴ الی ۱۶ با حضور مهمان و صاحب‌نظر این حوزه با میزبانی موزه ملی علوم و فناوری ایران، به صورت آنلاین و در بستر اسکای روم برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دکتر ناصر مزینی، عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت و عضو مؤسس انجمن هوش مصنوعی ایران با موضوع «تولید محتوای آموزشی مبتنی بر واقعیت مجازی و افزوده برای دروس دانشگاهی»  تجربیات و ایده‌های خود را در ارائه راه‌کارهای قابل اجرا دز زمینه به کارگیری فناوری نوین در دروس دانشگاهی به عنوان سخنران و صاحب‌نظر با علاقه‌مندان حاضر در وبینار به اشتراک گذاشت و پس از ارائه به سؤالات حاضران جلسه پاسخ داد.

دکتر مهرداد توکلی، پژوهشگر حوزه هوش مصنوعی دیگر مهمان وبینار آنلاین سار بهار 1403 بود که متأسفانه به دلیل کسالت قادر به حضور در این وبینار نشد.

گفتنی است، علاقه‌مندان جهت حضور در کنفرانس سار می‌توانند از طریق لینک زیر و کلیک روی گزینه مهمان در این وبینار به صورت رایگان شرکت کنند.

https://www.skyroom.online/ch/zagros2002m/sar

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =