مراسم نکوداشت روز مرد و پدر و تجلیل از آقایان در موزه ملی علوم و فناوری برگزار شد

 

همزمان با سالروز میلاد مولود کعبه، امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) و بزرگداشتِ مقام و منزلت مرد و پدر، روز سه‌شنبه 4 بهمن‌ماه 1402در مراسمی از آقایان شاغل در موزه ملی علوم و فناوری ایران تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، در مراسم نکوداشت روز مرد و پدر که مصادف با میلاد خجسته امیرالمؤمنین حضرت علی (ع)، مظهر فتوت و مردانگی، است با تجلیل از مقام والای مردان و پاسداشت روز پدر از پرسنل آقایان شاغل در موزه تقدیر شد.

بر اساس این گزارش، محسن جعفری‌نژاد، رئیس دفتر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل، ضمن تبریک روز مرد و پدر به کارکنان موزه از زحمات آنها تقدیر و پیام تبریک دکتر سیف‌اله جلیلی، رئیس موزه ملی علوم و فناوری را به مناسبت همین روز قرائت کرد .

در بخشی از این پیام آمده است: « سیزدهم رجب سالروز میلاد مولود کعبه حضرت امیرالمؤمنین علی (ع)، مظهر بی‌مثالِ عدالت و خداپرستی جوانمردی، نقطه اوج انسانیت و عرفان است. سرآغاز طلوع خورشید زندگی بزرگ مردی است که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود. پدر معنوی یتیمان و مظلومان که حکمت و معرفتِ متعالی‌اش، روح و جانِ غیرتمندانِ مؤمنِ جهان را معنا و روشنا می‌بخشد و زادروزش نیکوترین یادبود برای بزرگداشتِ مقام و منزلت «مرد» و «پدر» است.

ضمن تبریک فرا‌رسیدن زادروز خجسته حضرت علی (ع)؛ بزرگداشت مقام والای پدر و روز مرد را گرامی می‌دارم و با ادای احترام به جایگاه بلند تمامی پدران ، صمیمانه‌ترین شادباش‌ها را به همکاران ارجمندم در موزه ملی علوم و فناوری تقدیم و از زحمات شما عزیزان در پیشبرد اهداف موزه در تمامی شرایط تشکر می‌نمایم. امیدوارم با الگو قرار دادن منش و رفتار حضرت علی (ع) در زندگی خود به موفقیت، پیروزی دست یابید.»

سعید پازانی، معاون اجرایی موزه ملی علوم و فناوری ، با تبریک روز مرد به آقایان و تقدیر از زحماتی که در موزه می‌کشند، گفت: از حضور تک‌تک شما عزیزان تشکر می‌کنم که در تمامی شرایط مسئولیت‌های محول را انجام می‌دهید و جا دارد از آقایانی که پدر نیز هستند تقدیر ویژه‌ای داشته باشم. چرا که آنها در این شرایط اقتصادی بار سنگینی را بابت اداره خانواده خود متحمل می‌شوند و تمام تلاش ما این است در حد امکان تسهیلات لازم را برای پرسنل زحمت‌کش موزه فراهم کنیم.

 

در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود به حاضران اهدا شد و از مقام والای مردان و جایگاه ارزشمند پدر تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 13 =