بازدید رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی از پروژه موزه ملی علوم و فناوری ایران

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و هیئت همراه  صبح روز چهارشنبه 13 دی ۱۴۰۲ از پروژه در حال احداث ساختمان موزه ملی علوم و فناوری ایران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، دکتر حداد عادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و عضو هیئت امنای موزه ملی علوم و فناوری ایران، به همراه جمعی از اعضای فرهنگستان صبح روز چهارشنبه 13 دی ۱۴۰۲  با حضور در ساختمان در حال احداث موزه ملی علوم و فناوری ایران از روند پیشرفت فیزیکی آن بازدیدکردند.

بر اساس این گزارش، در این بازدید دکتر سیف‌اله جلیلی، رئیس موزه ملی علوم و فناوری ایران ضمن خوشامد‌گویی به مهمانان، در حین بازدید از پروژه ساختمانی موزه گزارشی از روند ساخت و پیشرفت فیزیکی آن به دکتر حداد عادل و حاضران ارائه داد و ابراز امیدواری کرد که فاز بخش غربی موزه به زودی آماده و قابل بهره‌برداری شود.

رئیس موزه ملی علوم و فناوری ایران در این بازدید خواستار تعامل و همکاری بیشتر در زمینه حل مشکلات و موانع پیش روی ساخت این پروژه در منطقه گردشگری عباس‌آباد شد و افزود: در صورت تکمیل ساختمان موزه، اعضای فرهنگستان می‌توانند از امکانات این مجموعه بهره‌مند شوند.

عضو هیئت امنای موزه نیز با ابراز خرسندی از روند پیشرفت ساخت موزه گفت: امیدوارم به زودی شاهد بهره‌برداری از این مجموعه علمی-فناوری باشیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =