حضور موزه ملی علوم و فناوری ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار

موزه ملی علوم و فناوری ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار که به مناسبت هفته پژوهش و از تاریخ 20 الی ۲۲ آذرماه 1402، در مصلی تهران برگزار می‌شود به معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای علمی-پژوهشی خود خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار به مناسبت هفته پژوهش و با میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با شعار «پژوهش و فناوری، پیشران رشد تولید و مهار تورم» از روز دو‌شنبه 20 آذرماه 1402 در مصلی تهران آغاز به کار می‌کند و موزه ملی علوم و فناوري جمهوري اسلامي ايران به عنوان يك مؤسسه پژوهشي زير نظر وزارت عتف، با حضور در سالن شبستان، زون 3 غرفه 76  اقدام به معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهاي علمي و پژوهشي این مجموعه خواهد کرد.

براساس این گزارش، موزه ملی علوم و فناوری در این نمایشگاه در نظر دارد فعاليت‌هاي ترويجي خود همچون نمايشگاه‌هاي سيار، جشنواره علم براي همه و رويدادهاي علمي، نشست‌هاي تخصصي، سخنراني‌هاي سار (سخنگاه انديشه‌هاي راهبر) را معرفی کند. همچنین در مذاکره با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی آمادگی خود را برای همكاري در مستندسازي، طراحي مفهومي و محیطی(فیزیکی) فعاليت‌هاي ترويجي دانشگاه‌ها، مراكز و مؤسسات پژوهشي جهت معرفي پیشینه، توانمندي‌ها و نقاط عطف، دستاوردهاي علمي- پژوهشي آن‌ها به عموم مردم در قالب راه‌اندازي تالار افتخارات، موزه‌هاي دانشگاهي، طراحي نمايشگاه‌های تعاملی، فعاليت‌ها و جُنگ‌هاي علمي اعلام خواهد کرد.

گفتنی است موزه ملي علوم و فناوري ايران به عنوان يك مؤسسه پژوهشي زير نظر وزارت علوم، تحقيقات و فناوري فعاليت نمايشگاهي خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز كرده است. ترويج علم و تسهيل ارتباط شهروندان با علم، پاسداشت دستاوردهاي دانشمندان ايراني – اسلامي و بازنمايي فناوري‌هاي بومي ايرانيان مهم‌ترين اهداف موزه است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت موزه ملی علوم و فناوری به آدرس https://www.inmost.ir/  مراجعه و یا با شماره‌های 02188203530 و 09198962007 تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =