بازدید معاون اجرایی رئیس جمهور به همراه وزیر علوم از موزه ملی علوم و فناوری ایران 

معاون اجرایی رئیس جمهور به همراه وزیر علوم و هیئت همراه صبح روز چهارشنبه اول آذر 1402 از پروژه در حال احداث ساختمان موزه ملی علوم و فناوری ایران در منطقه گردشگری-فرهنگی عباس‌آباد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور، محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، علی خیرالدین، مشاور وزیر علوم در امور عمرانی، علی خطیبی، معاون مالی و اداری و جمعی از مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدیران شرکت‌های پیمانکار و مشاور طراح به همراه سیف‌اله جلیلی، رئیس موزه، معاونان و مدیران این مجموعه صبح چهارشنبه مورخ اول آذر 1402 با حضور در ساختمان در حال احداث موزه ملی علوم و فناوری ایران از روند پیشرفت فیزیکی آن بازدید کرده و جلسه‌ای کوتاه برگزار کردند.

بر اساس این گزارش، در این بازدید سیف‌اله جلیلی ضمن خوشامد‌گویی به مهمانان، گزارشی از پروژه در حال ساخت موزه به حاضران جلسه ارائه داد و ابراز امیدواری کرد که فاز بخش غربی موزه به زودی آماده و قابل بهره‌برداری شود.

همچنین وزیر علوم با اشاره به ساخت سالن کنفرانس در این ساختمان اظهار کرد که به زودی این ساختمان و سالن کنفرانس محل اصلی جلسات روسای دانشگاه‌ها و وزارت علوم خواهد شد و وزارت‌خانه علوم تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا با رفع موانع اجرایی، روند بهره‌برداری از پروژه موزه ملی علوم و فناوری ایران را تسریع بخشد.

معاون اجرایی رئیس جمهور نیز با اشاره به زمین و محل مناسب احداث ساختمان موزه گفت: نهاد ریاست جمهوری تمام تلاش خود را برای کمک به تسریع این پروژه به کار خواهد بست. وی با تأکید بر لزوم رعایت اصول ایمنی در ساخت سازه اظهار کرد با توجه به اینکه سازه این ساختمان سال‌ها قبل بنا شده و الان در حال تکمیل است پیمانکار سازنده باید به مقاوم‌سازی و پیاده کردن اصول ایمنی توجه ویژه‌ای داشته باشد.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 15 =