بازدید وزیر علوم از پروژه ساختمانی موزه ملی علوم و فناوری ایران

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همراه، قائم مقام وزیر، معاون اداری و مالی و سرپرست دفتر وزارت علوم روز چهارشنبه 17 آبان 1402 با حضور در ساختمان در حال ساخت موزه ملی علوم و فناوری ضمن بازدید از بخش‌های مختلف پروژه، حمایت وزارت علوم را از این طرح اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، محمدعلی زلفی‌گل، وزیر عتف، محمد سلیمانی، قائم مقام وزیر علوم، علی خطیبی، معاون اداری و مالی، علی شمسی‌پور، مشاور و مدیرکل دفتر وزارت علوم، سیف‌اله جلیلی، رئیس موزه ملی علوم و فناوری ایران، معاونان و مدیران موزه و مدیر پروژه از مجموعه در حال ساخت موزه ملی علوم و فناوری ایران بازدید کردند و در این بازدید وزیر علوم ضمن اعلام آمادگی برای حمایت‌های کامل وزارت علوم از پروژه، ابراز امیدواری کرد به زودی اجلاس سران دانشگاه‌های کشور در این محل برگزار شود.

بر اساس این گزارش، در این بازدید، سیف‌اله جلیلی، رئیس موزه ملی علوم و فناوری ایران، توضیحاتی را در خصوص روند پیشرفت فیزیکی پروژه ساختمانی موزه به وزیر علوم داد و ابراز امیدواری کرد تا پایان سال بخش غربی پروژه به بهره‌برداری برسد.

همچنین، علی خطیبی، معاون اداری و مالی وزارت علوم اعلام کرد وزارتخانه در تلاش است موانع موجود در راه تأمین بودجه لازم برای تکمیل پروژه را برطرف کرده و شاهد بهره‌برداری از بخش‌های مختلف موزه ملی علوم و فناوری باشیم.

گفتنی است، پروژه ساخت موزه ملی علوم و فناوری ایران در فضایی به مساحت 35 هزار مترمربع واقع در منطقه گردشگری-فرهنگی عباس‌آباد تهران در حال ساخت است و به زودی شاهد افتتاح فاز غربی این پروژه خواهیم بود.

 

 

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =