فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و دومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و دومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی را به عنوان مهمترین رخداد علمی در سطح ملی و بین‌المللی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، ثبت‌نام و ارایه طرح برای سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و دومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی آغاز شده است و علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا پایان شهریور سال جاری مهلت دارند.

بر اساس این گزارش، طرح‌های قابل پذیرش باید در گروه‌های تخصصی شامل: بحران آب و کشاورزی و منابع طبیعی، امنیت غذایی، برق و کامپیوتر، زیست فناوری، علوم پایه پزشکی، عمران، فناوری‌‌های شیمیایی، علوم پایه، صنایع پیشرفته و مدیریت هوشمند فناوری، فناوری نانو، مکانیک، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، مکاترونیک، نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، معماری و شهرسازی، هنر، هوافضا و هوش محاسباتی و طرح برگزیده موفق در تولید ملی در پنج محور مورد پذیرش شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، نوآوری و فناوری و ابتکار به جشنواره‌های خوارزمی ارایه گردد.

متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره‌‌های خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام/ ورود به پنجره واحد و ارایه طرح اقدام کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =