به مناسبت روز جهانی موزه‌ها: برگزاری نمایشگاه مشترک موزه ملی علوم و فناوری و باغ موزه قصر

همزمان با آیین روز جهانی موزه‌، موزه ملی علوم و فناوری ایران با همکاری باغ موزه قصر نمایشگاه مشترکی با نمایش میراث علمی ایرانیان در دو بخش علوم قدیم و جدید به مدت یک هفته از 28 اردیبهشت الی 3 خرداد از ساعت 9 الی 15 برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، 18 می، مصادف با 28 اردیبهشت، از سوی ایکوم جهانی «روز جهانی موزه» نام‌گذاری و شعار جهانی سال 2023 با عنوان «موزه‌، پایداری و حال خوب» از سوی این نهاد بین‌المللی تعیین شده است و موزه‌ها در همین راستا برنامه‌‌های متعددی را اجرا می‌کنند. به همین مناسبت، موزه ملی علوم و فناوری روز پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402 نمایشگاه مشترکی با همکاری باغ موزه قصر به مدت یک هفته از 28 اردیبهشت الی 3 خرداد از ساعت 9 الی 15برگزار می‌کند و به صورت رایگان از مخاطبان خود پذیرایی خواهد کرد.

براساس این گزارش، در این نمایشگاه آثاری شامل نجوم و فیزیک در دو بخش علوم و فناوری‎های قدیم ایران و علوم و فناوری‌های جدید به نمایش در خواهد آمد. بازدید برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان به بازدید می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه رسمی موزه www.inmost.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 88203530 و 09198962007-8 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری