موزه ملی علوم و فناوری ایران با مشارکت انجمن ترویج علم ایران و کرسی ترویج علم یونسکو برگزار می‌کند: نشست «زیست بوم ترویج علم در ایران»

موزه ملی علوم و فناوری ایران، انجمن ترویج علم ایران و کرسی ترویج علم یونسکو در راستای اهداف مشترک خود، روز دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 از ساعت 14 الی 17، نشست «زیست بوم ترویج علم در ایران» را در محل مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، در این نشست خانم دکتر اکرم قدیمی، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، در خصوص پژوهش انجام شده با عنوان «زیست بوم ترویج علم در ایران» سخنرانی می‌کند و حاضران جلسه که از نهادها، انجمن‌های علمی، مروجان علم و صاحب‌نظران حوزه ترویج علم هستند پس از سخنرانی به گفت وگو و پرسش و پاسخ خواهند پرداخت.
بر اساس این گزارش، این نشست به صورت حضوری و آنلاین روز دوشنبه 11 اردیبهشت از ساعت 14 الی 17 در محل مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور به آدرس میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان استاد محمدامین قانعی‌راد (سهیل سابق) برگزار می‌شود.

گفتنی است، حضور در نشست به صورت آنلاین برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک اسکای‌روم: https://www.skyroom.online/ch/zagros2002m/tarvij به صورت مهمان در نشست حاضر باشند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09032748258 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =