به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌شود: برپایی نمایشگاه مشترک آثار تعاملی موزه‌ای و گردش علمی با پژوهشگران رویان در باشگاه بانک مرکزی

نمایشگاه مشترک موزه ملی علوم و فناوری ایران با پژوهشگاه رویان و بانک مرکزی با عنوان «نمایش آثار تعاملی موزه‌ای و گردش علمی با پژوهشگران رویان» از 26 آذر الی 5 دی‌ 1401 در محل باشگاه بانک مرکزی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، نمایشگاه موقت مشترک، موزه ملی علوم و فناوری ایران، پژوهشگاه رویان و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت هفته ملی پژوهش و فناوری به مدت 10 روز و از تاریخ 26 آذر لغایت 5 دی 1401 در محل باشگاه بانک مرکزی واقع در خیابان پاسداران، بالاتر از سه‌راه ضرابخانه، بین نگارستان 8 و 9 برپا می‌شود.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه موزه ملی علوم و فناوری ایران آثاری از  بخش علوم جدید و در حوزه‌های «حرکت»، «نور» و «الکترومغناطیس» با عنوان «نمایش آثار تعاملی موزه‌ای» به نمایش می‌گذارد و پژوهشگاه رویان در بخش‌های «سلول‌های بنیادی»، «سلول‌درمانی و دیابت»، «مهندسی بافت و اندام»، «جنین‌شناسی و زیست انجماد»، «ماده وراثتی» و «واکسن‌های نوترکیب» در قالب «گردش علمی با پژوهشگران رویان» به علاقه‌مندان غرفه نمایشی دارد.

گفتنی است، این نمایشگاه فقط برای دانش‌آموزان مدارس دوره متوسط مناسب بوده و بازدید به صورت گروهی از طریق هماهنگی با روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران امکان‌پذیر است و دانش‌آموزان قادر خواهند بود در سه سانس از 8:45 الی 13 و با ظرفیت محدود از نمایشگاه مذکور بازدید کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید از نمایشگاه، می‌توانند با شماره‌های 8-09198962007 تماس بگیرند یا به وبسایت موزه ملی علوم و فناوری ایران http://inmost.ir/ مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =