به دلیل استقبال بازدیدکنندگان: نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری در رفسنجان تمدید شد

نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری به دلیل استقبال علاقه‌مندان رفسنجانی و درخواست دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان تا پنجشنبه 10 آذرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، بیست و دومین نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری همزمان با هفته ترویج علم و سال جهانی علوم پایه از تاریخ ۲۱ آبان الی ۴ آذر ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه ولی عصر رفسنجان و با همکاری مجتمع مس سرچشمه برپا‌ بود و به دلیل استقبال علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان رفسنجان و شهرهای اطراف تا پنجشنبه 10 آذرماه تمدید شد.

براساس این گزارش،  بیش از 53 اثر در دو بخش علوم و فناوری‌های قدیم ایران و علوم و فناوری‌های جدید در نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری در دانشگاه ولی عصر رفسنجان به آدرس ابتدای بلوار ولایت، دانشگاه ولی عصر (عج)، ساختمان شهدای گمنام به نمایش در آمده و علاقه‌مندان علم و فناوری می‌توانند همه روزه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ (ویژه دانش‌آموزان) و ۱۴ الی ۱۸ (ویژه دانشجویان و خانواده‌ها) از نمایشگاه بازدید کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید «رایگان» از این نمایشگاه با شماره ۰۳۴-۳۱۳۱۲۴۲۹ تماس بگیرند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − سیزده =