نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری در رفسنجان افتتاح شد

نمایشگاه سیار موزه ملی علوم و فناوری ایران روز شنبه ۲۱ آبان با حضور مقامات محلی و جمعی از اساتید دانشگاه و مدارس در محل دانشگاه ولی عصر رفسنجان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، بیست و دومین نمایشگاه سیار موزه با حضور حجت الاسلام عسگری، امام جمعه رفسنجان، آقای رضایی، فرماندار رفسنجان، آقای شفیعی، رئیس آموزش و پرورش رفسنجان، آقای رحیمی، رئیس شورای شهر رفسنجان، آقای صالحی، رئیس رادیوی ایران، مهندس ابوالهادی مدیر روابط عمومی مس سرچشمه، رئیس هواشناسی رفسنجان، دکتر رنجبر کریمی رئیس دانشگاه ولی عصر رفسنجان، مهندس کاظمی، معاون نمایشگاهی موزه ملی علوم و فناوری و جمعی از رؤسای دانشگاه‌ها و مدارس شهر رفسنجان ساعت 9 صبح روز شنبه 21 آبان در محل دانشگاه ولی عصر رفسنجان واقع در ابتدای بلوار ولایت ساختمان شهدای گمنام افتتاح شد.
بر اساس این گزارش، حاضرین پس از حضور در مزار شهدای گمنام و گشایش نمایشگاه سیار موزه،‌ از نمایشگاه بازدید کردند. در این مراسم اسمعیل کاظمی، معاون نمایشگاهی موزه ملی علوم و فناوری، ضمن خوشامدگویی به حاضران، توضیحات کوتاهی در خصوص اهداف موزه در زمینه نمایشگاه سیار ارائه کرد و بازدیدکنندگان بازدید کوتاهی از آثار و نمایشگاه سیار موزه در دو بخش علوم جدید و قدیم داشتند.
گفتنی است، بیست و دومین نمایشگاه سیار موزه از 21 آبان تا 4 آذر همه روزه از ساعت 8:30 الی 13:00 و 14:00 الی 18:00 به صورت رایگان پذیرای علاقه‌مندان علم و فناوری است و علاقمندان رفسنجان و شهرهای اطراف می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 31312439 – 034 تماس بگیرند.