موزه‌ ملی علوم و فناوری ایران برگزار می‌کند: وبینار آنلاین «سار بهار 1401»  با موضوع متاورس

 وبینار آنلاین سار فصل بهار 1401 با تمرکز بر موضوع متاورس، روز یکشنبه 22 خرداد از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰به صورت آنلاین و به میزبانی موزه ملی علوم و فناوری ایران در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، سخنرانی‌های سار در رویکرد جدید بار دیگر به صورت فصلی و با تمرکز بر موضوع فناوری و تکنولوژی‌های آینده (متاورس) از نیمه اسفند ۱۴۰۰ شروع شد و در سخنرانی فصل بهار 3 سخنران فعال در بخش تکنولوژی‌های جدید تجربیات خود را با مخاطبان علاقه‌مند به اشتراک می‌گذارند.

براساس این گزارش، محورهای سخنرانی سار بهار ۱۴۰1 عبارتند از:

  • رمزارزها و آینده آن‌ها در زندگی بشری
  • نقش NFT در زندگی آینده ما
  • فناوری واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) در خدمت گردشگری و موزه

 

سخنران‌های سار بهار ۱۴۰1:

 

  • سامان کریمی شاد، متخصص رمز ارزها
  • مرتضی اکبری، متخصص در زمینه NFT و متاورس
  • محمدرضا محمدی، متخصص کاربرد فناوری در موزه و گردشگری

 

 

زمان و نحوه برگزاری سخنرانی:

این کنفرانس روز یکشنبه 22 خرداد ۱۴۰1 از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰، به میزبانی موزه ملی علوم و فناوری ایران و در بستر اسکای‌روم برگزار و سپس ویدئوهای ضبط شده بر روی سایت کنفرانس سار بارگذاری و در سایر شبکه اجتماعی وایرال می‌شود. علاقه‌مندان جهت حضور در کنفرانس سار می‌توانند از طریق لینک زیر و کلیک روی گزینه مهمان در این وبینار به صورت رایگان شرکت کنند.

https://www.skyroom.online/ch/zagros2002m/sar

 

 

گفتنی است، متاورس یا فرا جهان تازه‌ترین واژه‌ و مفهومی است که تخیل صنعت فناوری جهان را به خود جلب کرده است و موزه ملی علوم و فناوری ایران می‌کوشد فناوری و تکنولوژی‌های آینده را به زبان ساده برای عامه مردم که به نوعی ترویج آینده‌نگری در عرصه علم و فناوری است بیان کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 8 =