به مناسبت روز جهانی موزه‌ها: درب موزه ملی علوم و فناوری بر روی علاقه‌مندان باز است

همزمان با آیین روز جهانی موزه‌ها، چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401، موزه ملی علوم و فناوری ایران به صورت رایگان از ساعت 9 الی 16 پذیرای علاقه‌مندان و مخاطبان موزه است.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، 18 می، مصادف با 28 اردیبهشت، از سوی ایکوم جهانی «روز جهانی موزه» نامگذاری و شعار جهانی سال 2022 با عنوان «قدرت موزه‌ها» با سه محور قدرت نوآوری در دیجیتالی شدن، قدرت پایداری و قدرت جامعه سازی از طریق آموزش، از سوی این نهاد بین‌المللی تعیین شده است و موزه‌ها در همین راستا برنامه‌‌های متعددی را اجرا می‌کنند. به همین مناسبت، موزه ملی علوم و فناوری روز چهارشنبه 28 اردیبهشت به صورت رایگان از مخاطبان خود پذیرایی خواهد کرد.
براساس این گزارش، موزه ملی علوم و فناوری که از سوی ایکوم ایران به صورت 5 سال متوالی به عنوان موزه برتر کشور برگزیده شده است در حال حاضر 6 گالری فعال شامل: «کهن ‌بوم‌ و ‌بر»، «ابزارهای نجوم قدیم»، «ابزارهای جراحی قدیم»، «مورس تا موبایل»، «دنیای حرکت» و «نورشناسی» دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه رسمی موزه www.inmost.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 66724694 و 09198962008 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =