فرصت ویژه برای خانواده‌ها: موزه ملی علوم و فناوری روزهای پنجشنبه برای بازدید عمومی باز است

موزه ملی علوم و فناوری ایران از 22 اردیبهشت 1401، روزهای پنجشنبه نیز پذیرای علاقه‌مندان به علم و فناوری و به ویژه خانواده‌های علم دوست که در طول هفته امکان بازدید از موزه را ندارند خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، با تصویب شورای موزه از روز پنجشنبه 22 اردیبهشت، این مجموعه برای فراهم آوردن شرایط و امکان بازدید خانواده‌های علم دوست و علاقه‌مند به علم از ساعت 11 صبح الی 18 عصر، پذیرای مخاطبان است.

براساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند به صورت انفرادی و گروهی از گالری‌ها و آثار موزه ملی علوم و فناوری ایران بازدید کرده و دیدی متفاوت به علم و فناوری با چاشنی تعامل تجربه و آزمایش کسب کنند.

در حال حاضر موزه شش گالری فعال: کهن ‌بوم‌ و ‌بر، ابزارهای نجوم قدیم، ابزارهای جراحی قدیم، مورس تا موبایل، دنیای حرکت و نورشناسی دارد و از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 16 و روزهای پنجشنبه از ساعت 11 الی 18 پذیرای مخاطبان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع، هماهنگی و رزرو بازدید به وبگاه رسمی موزه www.inmost.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 66724694 و 09198962008 تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 19 =