حضور نایب رئیس سیموست در دومین روز کنفرانس بین‌المللی سیموست 2021 تهران

دومین روز کنفرانس بین‌المللی سیموست 2021 تهران با برگزاری پنل‌های سوم و چهارم، سخنرانی دو سخنران ویژه همایش، برگزاری دومین کارگاه جانبی و استقبال خوب علاقه‌مندان به کنفرانس و محیط‌زیست به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، دومین روز کنفرانس سیموست تهران دوشنبه 17 آبان 1400، با حضور خانم جولیت رائول، نایب رئیس سیموست، از ساعت 12 ظهر آغاز شد.

براساس برنامه اعلامی، پنل سوم کنفرانس با محور «موزه‌ها و بهبود درک عمومی از موضوعات محیط‌زیستی» با ارائه مقالات مربوط به این محور از ساعت 12:10 دقیقه شروع شد. در ادامه از ساعت 14:30 پنل چهارم با محور «موزه‌ها و محیط زیست پایدار» با ارائه 5 مقاله پذیرفته شده در این محور برپا شد.

                             

 

 

 

 

 

 

 

بخش دوم روز دوم این کنفرانس با سخنرانی دو سخنران ویژه این همایش، نیر طهوری، استادیار گروه هنر، واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع «اصفهان: موزه طبیعت و هنر» و منیر خلقی، عضو پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران با موضوع «مروری بر حفاظت حقوقی میراث طبیعی ایران» همراه بود که همراهی و استقبال خوب علاقه‌مندان مواجه شد.

 

در بخش سوم، کارگاه مجازی «شماره 2»، کنفرانس بین‌المللی موزه‌ها و مراکز علم دنیا (سیموست 2021 تهران) با عنوان «موزه‌های علوم و توسعه پایدار؛ از تعهد تا عمل برای آینده پایدار» با اجرای هنری مکگی، بنیانگذار موزه‌داری فردا و «تفکر طراحی برای تجربه‌های عمومی، بهتر از هنر/ فرهنگ» با اجرای  کاوه یزدی‌فرد، مربی نوآوری از ساعت 19الی 21 برگزار شد.

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =