موزه ملی علوم و فناوری ایران پذیرای بازدیدکنندگان است

موزه ملی علوم و فناوری ایران از تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ در طول هفته و به غیر از روزهای تعطیل، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پذیرای علاقه‌مندان به علم و فناوری است.
به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، با تصویب شورای موزه مبنی بر بازگشایی این مجموعه، درهای این موزه به روی علاقه‌مندان و مخاطبان باز است و افراد می‌توانند به صورت انفرادی و گروهی (به صورت محدود) از گالری‌های موزه ملی علوم و فناوری بازدید کنند.
بر اساس این گزارش، با توجه روند مداوم بیماری کرونا و حفظ سلامت افراد، پذیرش مخاطب از سوی موزه به صورت تعداد محدود و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌پذیرد و بازدیدکنندگان نیز موظف به رعایت این پروتکل‌ها هستند.
شایان ذکر است، فعالیت این موزه روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۹ صبح تا 15 بوده و در حال حاضر گالری‌های کهن‌بوم، ابزار نجوم کهن، ابزار جراحی کهن، مورس تا موبایل و نور (اپتیک) آماده بازدید علاقه‌مندان است.
علاقه‌مندان بازدید می‌توانند به صورت حضوری به ساختمان موزه مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین از طریق سامانه رزرو بازدید به آدرس https://www.inmost.ir/booking/ زمان بازدید خود را رزرو کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیش‌تر با شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۲۴۶۹۴، ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۷ تماس گرفته یا به وبسایت موزه به آدرس https:// inmost.ir/ مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 11 =