یادداشت خداحافظی سوای آكوسی از ریاست ایکوم

همکاران عزیز ایکوم، اعضای محترم جامعه جهانی موزه‌داری

من با ارسال این پیام استعفای خود از ریاست ایکوم را اطلاع می‌دهم. به همین منظور پیرو نامه‌ای در تاریخ ۱۹ ژوئن سال ۲۰۲۰  خطاب به هیات اجرایی ایکوم  دلایل و انگیزه خود را برای این تصمیم ارائه کردم.

یکی از بزرگترین افتخارات زندگی من، خدمت به ایکوم در جایگاه‌های مختلف و به عنوان رئیس و همچنین بخشی از این جامعه حرفه‌ای گسترده و متنوع بوده‌است.

خوشحالم که می‌توانم بگویم در طول خدمت خود در ایکوم از ارزش‌هایی چون دموکراسی، شفاف‌سازی، احترام به عقاید و دیدگاه‌های مختلف جهانی و همچنین دفاع از ماهیت واقعی یک سازمان بین المللی غیر دولتی مستقل دفاع کردم. باور دارم توانستم ایکوم را در راستای  مسیر ترقی هدایت کنم  و مطمئن هستم به راحتی قابل برگشت نخواهد بود.

من همیشه افتخار می‌کنم که عضوی از یک شبکه حرفه‌ای با نمایندگی گسترده از جنوب تا شمال و از شرق تا غرب جهان هستم که هدفش یادگیری و رشد است. من باور دارم که استعفایم به رشد درونی سازمان ما کمک می‌کند. من تاکید می‌کنم ریاست برای من موضع نیست بلکه یک نگرش است. صمیمانه امیدوارم تصمیم من به منافع مشترک سازمانی ما کمک کند تا تعهد من استوار  و محکم باشد.

همکاران عزیز، ارادت خستگی‌ناپذیر شما به ایکوم و اعتقاد قوی ماست که تلاش می‌کنیم شما را رهبرانی بسازیم که می‌خواهیم. یقین دارم شما ایکوم را همراه با جانشینان من پیش خواهید برد.

از تک ‌تک  شما برای همراهی در این مسیر تشکر می‌کنم و برای کارهای آینده شما برای ایکوم بهترین آرزوها را دارم.

ارادتمند شما

سوای آکسوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نوزده =