گالری‌های موزه ملی علوم و فناوری را آنلاین تماشا کنید + ویژه برنامه روز جهانی موزه ها

گالری‌های موزه ملی علوم و فناوری را آنلاین تماشا کنید

موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور حفظ ارتباط خود با مخاطبان و علاقه‌مندان حوزه علمی و فناوری اقدام به معرفی آثار گالری‌های این مجموعه در قالب برنامه زنده اینستاگرامی در روزهای شنبه و چهارشنبه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، این موزه قصد دارد دوبار و در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته، یکی از آثار موجود در گالری‌های متنوع مجموعه را به صورت انلاین و زنده از طریق اینستاگرام در معرض دید مخاطبان خود ‌قرار دهد.

براساس این گزارش، برنامه زنده ذکر شده از ساعت ۱۲ و از طریق صفحه اینستاگرام موزه ملی علوم و فناوری ایران به آدرس @iran_science_museum روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته مهمان خانه‌های علاقه‌مندان این موزه خواهد بود و شامل قسمت‌های متنوعی چون معرفی اثر انتخابی، حضور یک متخصص در همان حوزه معرفی اثر برای توضیحات علمی است.

ویژه برنامه روز جهانی موزه ها

بر اساس این گزارش، به مناسبت هفته ملی میراث فرهنگی و روز جهانی موزه ها، این موزه قصد دارد سه برنامه زنده روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه ساعت ۱۲ با حضور مهمانان ویژه و رئیس موزه ملی علوم و فناوری برگزار کند.

موضوع این برنامه های زنده بر پایه شعار روز جهانی موزه ها «موزه ها و برابری : تنوع و فراگیری» است و سخنرانان این هفته به ترتیب:
شنبه : آقای دکتر پژمان نوروزی، فعال و مروج علم و طراحی موزه
دو شنبه : آقای دکتر سیف اله جلیلی، رئیس موزه ملی علوم و فناوری ایران و
سه شنبه : آقای احمد محیط طباطبایی رئیس ایکوم ایران و آقای دکتر علیرضا قلی نژاد معاونت فناوری کاربردی سازی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری خواهند بود.

شایان ذکر است، این موزه آمادگی دارد در صورت درخواست علاقه‌مندان به معرفی اثر خاصی از آثار گالری‌های موزه ملی علوم و فناوری ایران، آن اثر را در قالب یکی از برنامه‌های زنده معرفی کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر یا ارائه پیشنهادات و انتقادات می‌توانند با شماره ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ تماس بگیرند یا به واتساپ موزه به شماره ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۷ پیام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =