تجليل وزير علوم از ۴ چهره شاخص آموزش عالي كشور

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به رسم پسندیده سال‌های قبل که در منزل برخی اساتید برجسته دانشگاه‌های کشور حضور می‌یافت و سال نو را حضوری تبریک می‌گفت، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای با چند تن از استادان نام‌آشنای دانشگاه‌های کشور گفت‌وگو و سال جدید را تبریک گفت و احوال آنان را جویا شد.

به گزارش روابط عمومي موزه ملي علوم و فناوري ايران به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در روزهای گذشته نیز طی تماس‌های تلفنی جداگانه با تعدادی از استادان بنام و برجسته کشور، سال جدید را به آنها تبریک گفته و جویای احوال آنها شده بود.

وزیر علوم در تماس‌های تلفنی جداگانه با دکتر جعفر قیصری استاد بازنشسته دانشگاه یزد، دکتر اسداله رضوی عضو هیئت علمی بازنشسته دانشگاه شهیدباهنر کرمان، دکتر محمدجعفر پاک سرشت استاد بازنشسته دانشگاه شهیدچمران اهواز و دکتر حسن ابراهیم زاده استاد زیست شناسی دانشگاه تهران گفت‌وگو کرد.

دکتر جعفر قیصری استاد بازنشسته دانشگاه یزد و از بنیان‌گذاران این دانشگاه است.
دکتر اسداله رضوی عضو هیئت علمی بازنشسته دانشگاه شهیدباهنر کرمان و از روسای پیشین این دانشگاه می‌باشد.
دکتر محمدجعفر پاک سرشت استاد بازنشسته دانشگاه شهیدچمران اهواز است.
دکتر حسن ابراهیم زاده نیز استاد زیست شناسی دانشگاه تهران، چهره ماندگار کشوری و عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
گفتنی است وزیر علوم در روزهای گذشته نیز در تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای، با تعدادی از استادان برجسته کشور گفت‌وگو کرده است.
دکتر غلامی در دو سال گذشته و از زمان عهده دار بودن مسئولیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در فروردین هر سال به همراه تعدادی از معاونان و رؤسای دانشگاه‌ها در منزل برخی استادان بنام و برجسته کشور حضور می‌یافت و در فضایی کاملاً صمیمی، ضمن دید و بازدید به مناسبت سال جدید، احوال استادان را از نزدیک جویا می‌شد.

منبع: msrt.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =