پانزدهمین کنفرانس سار، ۲۹ آذر ۹۸ برگزار می‌شود

موزه ملی علوم و فناوری ایران همزمان با هفته پژوهش و فناوری، پانزدهمین کنفرانس سار (سار پاییز ۹۸) را در تاریخ ۲۹ آذرماه ۹۸ در موزه ملی ایران باستان از ساعت ۱۴ الی ۱۷ برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری ایران، پانزدهمین کنفرانس سار موسوم به سار پاییز ۹۸ در چهارمین سال از برگزاری این کنفرانس ها، روز جمعه ۲۹ آذرماه ۹۸ از ساعت ۱۴ با حضور ۷ نفر سخنران با موضوعات متنوع و جذاب در موزه ملی ایران باستان برگزار خواهد شد.

سخنرانی های سار از ابتدای سال ۱۳۹۵ در موزه ملی علوم و فناوری برگزار می شوند. ایده اصلی راه اندازی این سخنرانی، با الهام از کنفرانس های TED، برگزاری سخنرانی‌هایی با عنوان بستری برای طرح «ایده هایی که ارزش انتشار دارند» است.

سخنرانی‌های سار به صورت فصلی برگزار می شوند و به همین جهت با نام فصل برگزاری‌ آنها «سارِبهار»، «سارِتابستان»، «سارِپائیز» و «سارِ زمستان» نامگذاری می‌شوند. در هر سخنرانی فصلی سار، ۷ نفر سخنرانی می کنند، سخنرانی ها حداکثر در ۱۸ دقیقه، اغلب با زبانی ساده و غیرتخصصی ارائه می شوند. سخنرانی‌ها به دامنه وسیعی از موضوع ها می پردازند، هرچند، نقطه اشتراک اغلب سخنرانی ها علم و فناوری است.

علاقه‌مندان برای حضور در سار پاییز می توانند از طریق لینک https://evnd.co/PSz0X  ثبت نام کنند و نیز برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۹۳۶۰۵۹-۰۲۱ و ۰۹۰۱۲۶۴۸۹۷۹ تماس بگیرند یا برای شنیدن سخنرانی های انجام شده در سارهای پیشین می توانند به سامانه «سار» به نشانی sar.inmost.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 5 =