نشست «رسانه ها و اجتماعی شدن شناخت» با سخنرانی دکتر حسن نمک دوست در موزه ملی علوم و فناوری برگزار می شود

چهارمین نشست از سلسله سخنرانی های مساله ترویج علم در ایران معاصر در موزه ملی علوم و فناوری با عنوان «رسانه ها و اجتماعی شدن شناخت» و با سخنرانی دکتر حسن نمک دوست روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه ۹۸ ساعت ۱۶ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، این موزه با هم‎ فکری و همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، آخرین چهارشنبه هر ماه با برگزاری سلسله سخنرانی‎هایی، مساله ‎ی ترویج علم در ایران را از ابعاد گوناگون مورد نقد معرفت‎ شناسانه صاحب‎ نظران قرار می دهد.

این برنامه شامل ۹۰ دقیقه سخنرانی و ۶۰ دقیقه پرسش و پاسخ است که در پایان، برنامه ها به صورت شنیداری ضبط می شود و از طریق وبگاه و شبکه ‎های پیام‎ رسان در اختیار همه علاقه ‎مندان در سراسر کشور قرار می گیرد. همچنین متن نوشتاری همه سخنرانی‎ ها سالانه و به شکل «مجموعه گفتارها» در قالب کتابی با عنوان «مساله ی ترویج علم در ایران معاصر» به چاپ خواهد رسید.

دکتر نعمت الله فاضلی نویسنده، پژوهشگر و انسان شناس برجسته، دبیری این سلسله سخنرانی ها را بر عهده دارد و شرکت و حضور همه علاقه‌ مندان در این برنامه کاملا آزاد است.

موزه ملی علوم و فناوری در خیابان امام (ره)، خیابان سی تیر، ساختمان سابق کتابخانه ملی قرار دارد و علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیش تر می توانند با شماره های ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ و یا ۰۲۱۶۶۷۲۴۶۹۴ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =